11 augusta 2016

Obsadím mieto pre kamoša


Miesto činu: Banská Bystrica, Rudohorská 19
Dátum: 6.5.2016, 15:46
EČV: BB348CC
Indikácie: Blokovanie parkovacieho miesta
Značka auta: Opel Meriva
Diagnóza/K fotke autor píše: Zaparkoval na drzovku, aby obsadil miesto pre nejakého kamoša. Kašlať na ostatných. Arogancia nemá hraníc. Na otázku či môžem zaparkovať na rezervovanom parkovacom mieste, keďže dotyčné vozidlo parkuje hneď vedľa, mi mestský policajt odvetil že mi to nedoporučuje, lebo mi budú musieť založiť papuču. Ale drzému parkerovi ju nasadiť neprídu lebo vlastne nič neporušuje. Zákony máme, zdá sa,  jedinečné.
Váš podpis: Arnie

___________________________________________________________________
NAHLÁS CHYBU V PRÍSPEVKU

3 komentáre:

 1. Toto je jasny priklad toho, ako autor fotky nerozmysla. Dam krk na to, ze tato situacia vznikla preto, lebo majitel rezervacky v case, ked chcel zaparkovat, mal svoje miesto obsadene nejakym dementom, preto zaparkoval vedla. No a o nejaky cas dement odisiel prec a chudak majitel rezervacky potom vyzera ako blbec.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ak by to bolo tak ako píšeš, tak nerozmýšľal majiteľ auta. Má totiž jedinečnú možnosť zavolať mestskú políciu a dať auto blokujúce jeho miesto odtiahnuť. Celé by to netrvalo ani 30 minút. Ale takto sa to určite nerieši, lebo sám zo seba robí debila, ktorý má na tejto stránke svoje výsadné miesto.

   Odstrániť
  2. Pokud někdo spěchá, nemá čas se někde dohadovat 30 minut, tak to vyřeší takto...

   Odstrániť

Vulgárne, urážajúce a reklamné komentáre budú vymazané!