21 júna 2016

SBS Kobra11 zasahuje
Miesto činu: Topoľčany, Martina Benku, TESCO
Dátum: 20.04.2016 11:50
EČV: BL752FG
Indikácie: blokovanie cesty, blokovanie invalidov, nebezpečné blokovanie priechodu pre chodcov - rozhľadu, parkovanie na zákaze - žltá čiara
Značka auta: FORD transit
Diagnóza/K fotke autor píše: Páni z SBS ky neskutočne zavadzali pred bchodom do Tesca. Jeden bol v aute a druhý sa v nútri vykecával s informátorkou (nakupoval som cca 10 minút a bol tam celý čas). Neverím že SBSkári majú právo takto stáť. Stáli na žltej krajnicovej čiare, za prechodom (chdoci nemohli cez tú dodávku vidieť, pred zákrutou, a oproti výjazdu z parkovacieho miesta pre hendikepovaných. Sám som musel kôli nim cúvať do prechodu, lebo pán, ktorý odchádzal sa nemohol kôli nim vytočiť. A pán vnútri auta (typická steroidová holá gebula) sa len prisprostasto dival...
Váš podpis: Igor

___________________________________________________________________
NAHLÁS CHYBU V PRÍSPEVKU

4 komentáre:

 1. Trochu treba poznať predpisy, skôr než sem človek niečo zavesí.
  1. neexistuje nebezpečné blokovanie priechodu pre chodcov - stál za prechodom, čo zákon nezakazuje. Takto sa stáva vo všetkých väčších mestách. Stačí sa na priechode rozhliadnuť.
  2. auto má za sklom umiestnenú výnimku, ktorá presne stanovuje, čo nemusí vodič takéhoto auta dodržiavať. Teda ani zákaz vyplývajúci zo žltej čiary.
  Takže nielen šoférovať, ale aj poznať predpisy treba ...

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Zlta ciara je len jedna z mnoha veci. Zaroven sa ho tyka §25 ods. 1 pis. a) (v neprehladnej zakrute), d) (menej ako 5 m od krizovatky), §23 ods. 1 (neponechanie 3 m pre kazdy smer jazdy), §23 ods. 2 (znemoznenie vyjazdu vozidiel).

   A kym vynimka je plne pochopitelna pre pripad, ze prevazaju peniaze, zasahuju a podobne a ak aj pokryva vsetky tieto ustanovenia, tak tu vynimku mu dali urcite preto, aby si jeden sedkal na poloprazdnom parkovisku v najdebilnejsom moznom mieste a druhy sa vykecaval. Lebo mam lajstro, tak sa just postavim ako k...

   Takze nielen sa spravat ako hulvat s papierikom, ale ohladuplne.

   Odstrániť
  2. Rad by som osobne stretol toho debilka co toto nafotil a co to sem pridal.. velmi rad.. a velmi rad mu tiez vysvetlim ako mozu parkovat a kde mozu parkovat pracovnici takehoto druhu SBSky..

   Odstrániť
 2. A kde mal podla vas zaparkovat? Maju svoje predpisy zaparkovat najblizsie ku vchodu na minimalizovanie rizika prepadu.

  OdpovedaťOdstrániť

Vulgárne, urážajúce a reklamné komentáre budú vymazané!